Erasmus+ iespējas skolotājiem

No šī gada 6. līdz 11. maijam mūsu skolas pedagoģe – karjeras konsultante un vizuālās mākslas skolotāja Vineta Muskate kopā ar skolotājiem no Somijas, Portugāles, Slovēnijas, Madagaskaras, Kipras un Vācijas piedalījās Erasmus+ programmas finansētajos un Europass Teacher Academy īstenotajos kursos “A Satisfying School Experience” Florencē, Itālijā.

Vineta Muskate: “Mācību organizatoriskā kultūra ļoti augstā līmenī, kursu vadītāja Susan Gagliano īsta profesionāle, programma pārdomāta – lekcijas par stresa menedžmentu, izdegšanas sindroma mazināšanu, pozitīvas emocionālas un fiziskas vides nozīmi skolā, diskusijas un pieredzes apmaiņa, vēstures un mākslas tūres pa pilsētu gidu pavadījumā un viena izbraukuma diena pa Toskānas skaistākajām vietām.

Ļoti pozitīvi iespaidi. Nedēļu pavadīju brīnišķīgu kursa biedru sabiedrībā, no kuriem uzzināju daudz jauna par viņu izglītības sistēmām un to, ka arī viņiem ir tās pašas (nu gandrīz) problēmas, kas mums, nodibināju noderīgus kontaktus, godam noprezentēju mūsu skolu, uzlaboju angļu valodas zināšanas, priecājos par pilsētu, kura atgādina vienu lielu muzeju, un kā saldais ēdiens – satiku kolēģi Ingu Vasermani, kura arī šajā laikā apmeklēja Florenci, tikai citā Erasmus+ projekta aktivitātē.

Dalība starptautiskajos projektos mani iedvesmo un motivē turpmākajiem darbiem, atgādina, ka esam tik dažādi un reizē tik līdzīgi. Uzskatu, ka man kā izglītības jomas profesionālim, kas strādā ar jauniešiem, ir ļoti svarīgi sajust Eiropas un pasaules pulsu, un dalība Erasmus+ projektos ir labākā iespēja to izdarīt!

Comments:0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *