Izsludināta pieteikšanās Grācas Tehnoloģiju universitātes apmeklējumam Austrijā

Atklāj jaunus horizontus, iegūsti prasmes orientēties pilsētvidē un iepazīsti Grācas universitātes piedāvātās studiju iespējas!

Erasmus+ akreditācijas ietvaros diviem 10.-12.klašu skolēniem ir iespēja apmeklēt Grācas Universitāti, Austrijā (Graz University of Technology). Tas ir unikāls piedzīvojums, kas ļaus tuvāk iepazīt universitātes akadēmisko un kultūras dzīvi! Lai veicinātu dabai draudzīgu ceļošanu, brauciens uz Austriju paredzēts ar automašīnu, tāpēc caurbraucot varēs piedzīvot arī Lietuvas, Polijas un Čehijas Republikas kultūru un dabu. Brauciens paredzēts no 25. līdz 27.septembrim (plus divas ceļošanas dienas abos virzienos).

Atlases kritēriji skolēniem:

1) Interese par zinātni, tehnoloģijām vai kultūru (portfolio vai Europass CV) (5 punkti)

2) Angļu vai vācu valodas zināšanas (CE rezultāti 9. vai 11.klasē) (5 punkti)

3) Pieteikuma anketa ar pamatojumu dalībai braucienā (10 punkti)

4) Intervijas laikā paustais redzējums par braucienā iegūtās pieredzes tālākizplatīšanu un iekļaušanu skolas attīstībā (10 punkti)

Atlase notiks divās kārtās. Uz interviju tiks uzaicināti kandidāti, kas būs ieguvuši augstākos punktus pirmajos trīs atlases kritērijos.

Pieteikuma anketa SKOLĒNIEM pieejama ŠEIT

Pieteikšanās līdz 2023. GADA 17.SEPTEMBRIM.
Kandidātiem, kas tiks uzaicināti uz interviju, tiks paziņots personiski e-pastā un sms.

Comments:0